Zhvilimi Vizionar i Marinës

Nisur drejt një horizonti të ri të elegancës detare, Marina e Vlorës është vendosur të jetë gurë i çmuar i bregdetit shqiptar. Ky projekt nuk është vetëm për vendosjen e jahteve; bëhet fjalë për krijimin e një komuniteti vibrant ku deti takon jetesën luksoze. Marina do të ofrojë një strehë për 438 anije, të plotësuar me objekte gjithëpërfshirëse përfshirë një rrjet rrugor të lidhur mirë, parkim të bollshëm, dhe një plazh privat të paprekur. Zhvillimi përfshin dy hotele me katër yje, të vizatuara si oazë relaksimi dhe rehatie, duke ofruar mysafirëve një përvojë mahnitëse në luks me pamje mahnitëse nga Adriatiku. Këto institucione, së bashku me një zgjedhje të njësive tregtare dhe shërbimore, do të shërbejnë për një klientelë ndërkombëtare, që kërkon një përzierje të çarmit detar dhe shërbimeve luksoze.

Image
Image

Elegancë Rezidenciale

Imagjinoni një shtëpi ku horizonti është piktura juaj e përditshme – kjo është premtimi i ofertave rezidenciale të Marinës së Vlorës. Këto apartamente premium janë projektuar për të ofruar më shumë se thjesht një hapësirë jetese; ato ofrojnë një përqafim panoramik të detit dhe qiellit. Çdo banesë është një përfaqësim i luksit A-Klasë, me opsione që variojnë nga apartamentet e ngrohta me një dhomë gjumi deri te shtëpitë familjare me shumë dhoma gjumi. Banorët e ardhshëm mund të zgjedhin nga një varietet pamjesh, orientimesh dhe nivelesh të kateve, me çmimet e përshtatura për çdo perspektivë unike. Banesat janë vendosur të bëhen një referencë për jetesën luksoze në Shqipëri, duke paraqitur një mundësi investimi të paparë që premton një vlerësim në vlerë dhe një stil jetese të lartësuar.

Një e Ardhme me Prosperitet

Marina e Vlorës është parashikuar si një projekt transformues për Rivierën Shqiptare, i pritur të sjellë rritje të konsiderueshme ekonomike dhe një rritje në vlerat e pronave. Me një çmim të parashikuar të shitjes që rritet në 5000 euro për metër katror deri në vitin 2024, kjo marinë pozicionohet si një investim me fat me potencial të konsiderueshëm rritjeje. Gama e tipologjive të pronave përgjigjet ndaj profileve të ndryshme të investitorëve, nga ata që kërkojnë një strehë të qetë deri te të tjerët që kërkojnë një mjedis familjar. Premtimi i Marinës së Vlorës për një investim me vizion afatgjatë vjen me sigurinë e luksit, sigurisë, dhe një jete të mirëjetuar. Ajo përfaqëson jo vetëm një zhvillim, por një ndryshim drejt një stili jetese bregdetar më të prosperuar dhe sofistikuar, duke e bërë atë një far për investitorët dhe banorët ndërkombëtarë njësoj.

Image
DERGO NJE MESAZH

Le te bisedojme?

Ne do t'i përgjigjemi mesazhit tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.